KONST / Litografier / Litografi 8001210
nr 800 1210
Madeleine Pyk
(f. 1934), Sverige
Litografi, Madeleine Pyk (f. 1934), HC 13/20, signerad, bladets mått: 70x50
Kondition: oramad
Madeleine Pyk, född 1934 i Stockholm.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
600 kr
måndag 7 januari 2013
kl 17:40:32
7/1 10:45:59